Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2018, 15:10

Головна » Статті » Договори

ДОГОВІР купівлі-продажу частки нежитлового будинку
ДОГОВІР
купівлі-продажу частки нежитлового будинку
м. ____________________ "___"____________ 20__ р.
___________________________________________ (надалі - ПРОДАВЕЦЬ), зареєстроване __________________________________________________________ ___ ____________ ____ року за реєстраційним номером ______________________, ідентифікаційний номер у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України _____________________, місцезнаходження якого: місто _________, вулиця _____________________________, __________________, в особі ________ _____________________________________________, котрий(а) діє на підставі Статуту підприємства, проживає в місті __________ на вулиці _______________________, ____, кв. ____________, - з однієї сторони, та ______________________________________________________________________ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), зареєстрований ____________________________________ _____ _______________ ___________ року за номером ___________, ідентифікаційний номер у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України _____________, місцезнаходження: місто ____________, вулиця _________________, ______, кв. _______, в особі члена Ради старійшин _________________________________, котрий проживає в місті ___________ на вулиці _______________, ____, кв. _____, з іншої сторони (надалі разом іменуються "Сторони", а кожна окремо - "Сторона"), уклали цей договір (надалі – Договір ) про наступне:

1. Предмет договору та інші загальні положення

1.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати у власність, а ПОКУПЕЦЬ зобов'язується прийняти і оплатити відповідно до умов цього договору ________ частку нежитлового будинку (надалі - предмет договору) за N ___ (________), що на вулиці __________________ в місті _______.
1.2. Нежитловий будинок, ____ частка якого відчужується, належить ПРОДАВЦЮ на праві приватної власності на підставі Договору купівлі-продажу нежитлового будинку, посвідченого державним нотаріусом ____________________________________ ___ ____________ ____ року по реєстру за N _______.
1.2.1. Право власності на нежитловий будинок зареєстроване за ПРОДАВЦЕМ в _______________________________________________________ ____________ ____ року у реєстровій книзі _____________ за реєстровим N ______.
1.3. Згідно з правовстановлюючим документом - Договором купівлі-продажу нежитлового будинку - загальна площа нежитлового будинку складає ___________ (____________) кв. м.
1.4. Сторони домовилися про наступний порядок володіння та користування спільним майном відповідно до їхніх часток у праві спільної часткової власності: _____________________________________________________ _________________ володіє та користується приміщеннями, зазначеними на плані під літерами: ____________ загальною площею __________________________ (____________________________________) кв. м, ___________________________ - приміщеннями, зазначеними на плані під літерами __________ загальною площею _____________ (___________________________________) кв. м.
1.5. Під забороною (арештом) відчуження згідно з Єдиним реєстром заборон нежитловий будинок за N _______ на вулиці __________ в місті _____, ___ частка якого відчужується, не перебуває, що підтверджується довідкою від ___ ____________ ____ року за N ____________________, виданою приватним нотаріусом ________________ нотаріального округу _______________________, та витягом з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна за N _______ від ___ __________ ____ року.
1.6. За твердженням представника ПРОДАВЦЯ будь-які підстави, що створювали б загрозу належному виконанню цього договору (наявність майнових вимог третіх осіб, судового спору щодо предмета договору тощо), відсутні.
1.7. Інформація про перебування предмета договору під податковою заставою в Державному реєстрі застав рухомого майна відсутня, що підтверджується витягом із зазначеного реєстру за N ________ від ___ ____________ ____ року.
1.8. Уповноважений на укладення цього договору представник __________ ______________________________________________________________________ _____________ володіє достатньою інформацією про нежитловий будинок, частка якого відчужується, задоволений його якісним станом, встановленим шляхом внутрішнього огляду до укладення цього договору, ним не виявлено під час огляду будь-яких дефектів та недоліків, про які не було повідомлено ПРОДАВЦЕМ.
1.9. Відповідний орган управління __________________________________ __________________________________ _______________ дав згоду на придбання частки нерухомого майна.
1.10. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати ПОКУПЦЕВІ нерухоме майно, яке є предметом цього договору, а також технічну документацію на нього у день нотаріального посвідчення цього договору.
1.10.1. Приймання-передача оформляється сторонами відповідним актом. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується протягом __________ (____________) місяців з моменту державної реєстрації договору звільнити передану ПОКУПЦЕВІ частку нежитлового будинку від належних ПРОДАВЦЕВІ речей.

2. Ціна договору та порядок проведення розрахунків

2.1. За погодженням сторін продаж _____ частки нежитлового будинку за N ___ вчиняється за ____________ (___________________) гривень _____ копійок без ПДВ, що за курсом Національного банку України є еквівалентом ___________ доларів США, з яких _______________ (____________________________) гривень ________ копійок сплачуються ___________________________________________ _______________________________ _______________ на рахунок ПРОДАВЦЯ (рахунок N _____________ у _____________________________________________ в м. _________, МФО ___________, код ___________) не пізніше наступного дня з моменту державної реєстрації цього договору, а решта суми - ________________ (____________________________) гривень _______ копійок буде перераховано на вказаний рахунок не пізніше ___ ___________ ____.

3. Виникнення права власності

3.1. ПОКУПЕЦЬ набуває право власності на відчужену за цим договором _____ (__________________) частку нежитлового будинку з моменту державної реєстрації цього договору.

4. Гарантії

4.1. Представники ________________________________________________ ______________________________________________________________________ _____________________ стверджують, що однаково розуміють значення і умови цього договору та його правові наслідки, правочин спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним, їх волевиявлення є вільним і відповідає їх внутрішній волі, а також те, що договір не носить характеру фіктивного та удаваного правочину.
4.1.1. Ціна продажу, зазначена в пункті 2.1 цього договору, відповідає дійсним намірам сторін.
4.3. Представники сторін також стверджують, що не обмежені в праві укладати правочини, не визнані у встановленому порядку недієздатними або обмежено дієздатними, не страждають на захворювання, що перешкоджають усвідомленню ними суті цього договору.

5. Відповідальність сторін

5.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за цим договором сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

6. Оплата витрат та збору на обов'язкове державне пенсійне страхування

6.1. Витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням цього договору, сплачуються ПРОДАВЦЕМ.
6.2. Вся решта платежів, необхідних для належного оформлення цього Договору, сплачується ПОКУПЦЕМ.

7. Інші умови

7.1. Зі змістом ст. ст. 182, 215 - 220, 225, 228 - 236, 337, 358, 668 Цивільного кодексу України, правовими наслідками приховування дійсної продажної вартості відчужуваної частки нежитлового будинку сторони ознайомлені.
7.2. Сторони стверджують, що зміст цього договору та зміст зазначених в пункті 7.1 статей Цивільного кодексу України їм зрозумілий, питань, які залишилися б нез'ясованими і незрозумілими для них, немає.
7.3. Договір складено в трьох примірниках, один із яких призначається для зберігання у справах приватного нотаріуса __________________ нотаріального округу ____________________ (місто ________, вул. ______________, ___), а інші, два викладені на бланках нотаріальних документів (серії ___ NN _____________ - _____________), призначаються для ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЦЯ.

Підписи сторін:
ПРОДАВЕЦЬ: ___________________ /_____________________________/

ПОКУПЕЦЬ: ____________________ /_____________________________/

Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 999 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz