Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2018, 15:30

Головна » Статті » Договори

ДОГОВІР купівлі-продажу частки ТОВ
ДОГОВІР
купівлі-продажу частки
м. ____________________ "___" ____________ 20__ р.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ______________ (надалі - ПРОДАВЕЦЬ), зареєстроване _____________________ районною державною адміністрацією міста _________________ ___________________ року за реєстраційним N _________, ідентифікаційний код суб'єкта підприємницької діяльності в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України _______________, знаходиться за адресою: місто ________________, вулиця ____________________________, _______, в особі генерального директора _________________________________________, котрий проживає в місті ________________ на вулиці ____________________, ____, кв. ____, і діє на підставі Статуту товариства та протоколу загальних зборів засновників товариства від ___________________ року за N ________, - з однієї сторони та
_________________________________________________ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), __________________ року народження, проживає в місті ________________ на вулиці ____________________, ____, кв. ____, - з іншої сторони (разом іменуються "Сторони", а кожна окремо – "Сторона"), уклали цей договір про наступне:
1. Предмет договору та інші загальні умови
1.1. Предметом цього договору є ____ (_______________________) відсотків статутного капіталу ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ _____________________________________, або ______ (__________________________) гривень _____ копійок, які ПРОДАВЕЦЬ передає у власність, а ПОКУПЕЦЬ приймає і зобов'язується сплатити їх вартість на умовах, встановлених цим договором.
1.2. Розмір статутного капіталу Товариства становить _______ (____________________________) гривень.
1.3. Загальний розмір частки ПРОДАВЦЯ у статутному капіталі ТОВАРИСТВА на момент укладення цього договору складає ____ (_______________________) відсотків.
1.4. Зазначені ____ відсотків були відступлені ТОВАРИСТВУ його учасниками у наступних розмірах шляхом укладання договорів купівлі-продажу:
1.4.1. _________________________________________ - ____ відсотків - за Договором купівлі-продажу (відступлення) частки в товаристві з обмеженою відповідальністю ________________________, посвідченим приватним нотаріусом ____________________ міського нотаріального округу _____________________ ______________________ року за реєстром N __________;
1.4.2. __________________________________________ - ____ відсотків - за Договором купівлі-продажу (відступлення) частки в товаристві з обмеженою відповідальністю ________________________, посвідченим приватним нотаріусом _____________________ міського нотаріального округу _____________________ ______________________ року за реєстром N __________;
1.4.3. ___________________________________________ - ____ відсотків - за Договором купівлі-продажу (відступлення) частки в товаристві з обмеженою відповідальністю ________________________, посвідченим приватним нотаріусом ______________________ міського нотаріального округу _____________________ ______________________ року за реєстром N __________.
1.5. Частка у статутному капіталі товариства (____ відсотків), що відчужується, сплачена повністю, що підтверджується листом ТОВАРИСТВА від ___________________ року за N _______.
1.6. Інформація про перебування предмета договору під податковою заставою в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна про податкові застави відсутня, що підтверджується Витягом із зазначеного реєстру за N ___________ від ___________________ року.
2. Ціна продажу та порядок проведення розрахунків
2.1. За домовленістю сторін ціна договору складає ________ (_______________________) гривень ____ копійок.
2.2. Зазначена в п. 2.1 цього договору сума, тобто _________ (______________________) гривень ____ копійок, має бути перерахована ПОКУПЦЕМ на поточний рахунок ПРОДАВЦЯ N _____________ в ______________________ відділенні ___________________________, МФО ______________, протягом тридцяти днів з моменту укладення цього договору.
2.3. Зміна ціни після укладення цього договору не допускається.

3. Наслідки придбання частки для покупця
3.1. З моменту укладення цього договору ПОКУПЕЦЬ стає по відношенню до ТОВАРИСТВА його новим учасником.
3.2. До ПОКУПЦЯ переходять всі права та обов'язки, передбачені чинним законодавством України та установчими документами ТОВАРИСТВА.
3.3. ПОКУПЕЦЬ з моменту придбання частки у статутному капіталі ТОВАРИСТВА зобов'язується виконувати вимоги установчих документів ТОВАРИСТВА, а також нести всі обов'язки учасника, що випливають із установчих документів ТОВАРИСТВА та чинного законодавства.

4. Гарантії
4.1. Представник ПРОДАВЦЯ стверджує, що повідомив ПОКУПЦЯ про всі істотні обставини, які мають відношення до ТОВАРИСТВА та які могли вплинути на волю ПОКУПЦЯ щодо укладення цього договору.
4.2. ПОКУПЕЦЬ стверджує, що належним чином повідомлений про характер діяльності та фінансовий стан справ ТОВАРИСТВА на момент укладення цього договору.
4.3. Представник ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЕЦЬ стверджують, що не визнані у встановленому порядку недієздатними чи обмежено дієздатними повністю або частково, однаково розуміють значення і умови цього правочину та його правові наслідки, підтверджують, що волевиявлення їх є вільним, усвідомленим і відповідає їх намірам, умови договору, що укладається, є для них зрозумілими, відповідають їх волевиявленню і не викликають будь-яких запитань, а також те, що він не носить характеру фіктивного та удаваного правочину.
4.3.1. Ціна Договору, зазначена в пункті 2.1 цього договору, за твердженням сторін відповідає їх дійсним намірам.
4.4. Представник ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЕЦЬ також стверджують, що не страждають на захворювання, що перешкоджають усвідомленню ними суті цього договору.
4.5. Представник ПРОДАВЦЯ гарантує, що предмет цього договору до його укладення нікому іншому не відчужений, в спорі та під заставою, в тому числі податковою, не перебуває, правами третіх осіб як в Україні, так і за її межами не обтяжений.

5. Момент виникнення права власності
5.1. Право власності на частку, що відчужується, у ПОКУПЦЯ виникає з моменту укладення цього договору та його нотаріального посвідчення.

6. Інші умови та порядок вирішення спорів
6.1. Усі витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням цього договору, сплачує ПРОДАВЕЦЬ.
6.2. Зміна або розірвання цього договору допускається лише за згодою сторін.
6.3. Зміна або розірвання договору вчиняється в такій самій формі, що й цей договір.
6.4. Спори, що можуть виникнути після укладення цього договору, вирішуються у судовому порядку згідно з чинним законодавством України.
6.5. Цей договір складено в трьох примірниках, один з яких залишається в справах приватного нотаріуса _____________________ міського нотаріального округу _______________________ (місто __________________, вулиця ____________________, _____, кв. _____), а інші, викладені на бланках нотаріальних документів серії ______ NN _____________ - _____________, призначені для ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЦЯ.

Підписи Сторін:

ПРОДАВЕЦЬ:___________________ /_______________________________/;

ПОКУПЕЦЬ:____________________ /_______________________________/

Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 872 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz