Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2018, 09:45

Головна » Статті » Договори

ДОГОВІР купівлі-продажу частки житлового будинку
ДОГОВІР
купівлі-продажу частки житлового будинку
м. ____________________ "___"____________ 20__ р.

Попередньо ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог чинного законодавства України, усвідомлюючи природу цього правочину та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам'яті, діючи вільно, на власний розсуд, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного, з однієї сторони - __________________________________________ (надалі - ПРОДАВЕЦЬ), народився(-лась) в місті ___________________ ___________________ року, ідентифікаційний номер ____________, що проживає за адресою: ___________________________________________________________________, та РЕЛІГІЙНА __________________________________________________________ ________________________________________________ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), зареєстрований(а) ________________________________ року N ______, юридична адреса: ________________________________________________________, в особі __________________________________________________, який проживає за адресою: ___________________________, з іншої сторони (в подальшому разом іменуються "Сторони", а кожна окремо - "Сторона"), уклали цей договір про наступне:
1. Предмет договору та інші загальні положення
1.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати у власність, а ПОКУПЕЦЬ зобов'язується прийняти і оплатити відповідно до умов цього договору _____ (____________________) часток житлового будинку (надалі - предмет договору) за N ____ (____________________), що по вулиці ____________________ в місті ______________________.
1.2. Житловий будинок, ______ частки якого відчужуються за цим договором, знаходиться за адресою:_______________________________________, побудований у _____ році, цегляний, складається з ____________ жилих кімнат житловою площею _________ (________________________) кв. м, загальна площа будинку складає _______ (________________________) кв. м, розташований на земельній ділянці розміром ______ га.
1.3. Зазначені ______ частки належать ПРОДАВЦЮ на праві власності на підставі Свідоцтва про право на спадщину, посвідченого державним нотаріусом ___________________________________________ ___________________ року по реєстру за N _______.
1.3.1. Право власності на вказані частки житлового будинку зареєстроване за ПРОДАВЦЕМ в ___________________________ бюро технічної інвентаризації ___________________ року у реєстровій книзі N _____________ за реєстровим N ___________.
1.4. Співвласник зазначеного житлового будинку на праві спільної часткової власності ____________________________ у своїй заяві, справжність підпису на якій засвідчена приватним нотаріусом ____________________ міського нотаріального округу _______________________ __________________ року по реєстру за N _________, відмовився від переважного права купівлі вказаних ______ часток за ціну та на умовах, зазначених у цьому договорі, і не заперечує проти встановлення в цьому договорі наступного порядку володіння і користування майном, що є спільною частковою власністю: ______________________________________________________________________ володіє та користується приміщеннями, зазначеними на плані під літерами: ________________________ жилою площею _________ (_____________________) кв. м, а ______________________________ - приміщеннями, зазначеними на плані під літерами ________________ жилою площею _______ (______________) кв. м.
1.5. Приміщеннями, зазначеними на плані під літерами __________________, коридором під літерою __________, сторони користуються спільно.
1.6. Під забороною (арештом) відчуження згідно з Єдиним реєстром заборон житловий будинок за N _____, частка якого відчужується, не перебуває, що підтверджується довідкою від ________________ року за N _____________, виданою приватним нотаріусом __________________ міського нотаріального округу _________________________, та витягом з Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна за N ___________ від ___________________ року.
1.7. За твердженням представника ПРОДАВЦЯ будь-які підстави, що створювали б загрозу належному виконанню цього договору (наявність майнових вимог третіх осіб, судового спору щодо предмета договору тощо), відсутні.
1.8. Інформація про перебування предмета договору під податковою заставою в Державному реєстрі застав рухомого майна відсутня, що підтверджується витягом із зазначеного реєстру за N _____________ від __________________ року.
1.9. Уповноважений на укладення цього договору представник ______________________________________________________________________ володіє достатньою інформацією про житловий будинок, частка якого відчужується, задоволений його якісним станом, встановленим шляхом внутрішнього огляду до укладення цього договору, ним не виявлено під час огляду будь-яких дефектів та недоліків, про які не було повідомлено ПРОДАВЦЕМ.
1.10. Відповідний орган управління _________________________________ _____________________________________________________ дав згоду на придбання частки нерухомого майна.

2. Ціна договору та порядок проведення розрахунків
2.1. За погодженням сторін продаж ______ часток житлового будинку вчиняється за ___________ (_________________________) гривень ______ копійок без ПДВ, які ПОКУПЕЦЬ зобов'язується протягом трьох банківських днів перерахувати на поточний рахунок ПРОДАВЦЯ N _______________ в ______________________________________________, МФО _________________.
2.2. У разі порушення ПОКУПЦЕМ строку, встановленого для перерахування грошей у сумі, зазначеній в п. 2.1 цього договору, ПОКУПЕЦЬ зобов'язується сплатити ПРОДАВЦЕВІ пеню в розмірі 0,5 відсотка від суми своєчасно не виконаного грошового зобов'язання (________________ гривень).

3. Виникнення права власності
3.1. ПОКУПЕЦЬ набуває право власності на відчужені за цим договором ______ (_____________________) частки житлового будинку з моменту державної реєстрації цього договору.

4. Гарантії
4.1. ПРОДАВЕЦЬ гарантує, що відчужувана частка до укладення договору нікому іншому не продана, не подарована, не відчужена в інший спосіб, під заставою, в тому числі податковою, не перебуває, предметом спору не є, правами третіх осіб як в Україні, так і за її межами не обтяжена, не внесена до статутного капіталу господарських товариств, прихованих недоліків не має.
4.2. ПРОДАВЕЦЬ та ПОКУПЕЦЬ - _______________________________ ______________________________________________________________________ стверджують, що однаково розуміють значення і умови цього договору та його правові наслідки, правочин спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним, їх волевиявлення є вільним і відповідає їх внутрішній волі, а також те, що договір не носить характеру фіктивного та удаваного правочину.
4.2.1. Ціна продажу, зазначена в пункті 2.1 цього договору відповідає їх дійсним намірам сторін.
4.3. Представники сторін також стверджують, що не обмежені в праві укладати правочини, не визнані у встановленому порядку недієздатними повністю або частково, не страждають на захворювання, що перешкоджають усвідомленню ними суті цього договору.

5. Відповідальність сторін
5.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за цим договором сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

6. Оплата витрат та збору на обов'язкове державне пенсійне страхування
6.1. Витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням цього договору, сплачуються ПРОДАВЦЕМ.
6.2. Вся решта платежів, необхідних для належного оформлення цього Договору, сплачується ПОКУПЦЕМ.

7. Інші умови
7.1. Зі змістом ст. ст. 182, 215 - 220, 225, 228 - 236, 337, 358, 668 Цивільного кодексу України, правовими наслідками приховування дійсної продажної вартості відчужуваної частки нежитлового будинку сторони ознайомлені.
7.2. Сторони стверджують, що зміст цього договору та зміст зазначених в пункті 7.1 статей Цивільного кодексу України їм зрозумілий, питань щодо договору, які залишилися б для них нез'ясованими і незрозумілими, немає.
7.3. Договір цей складено в трьох примірниках, один із яких залишається для зберігання у справах приватного нотаріуса __________________ міського нотаріального округу __________________ (місто ___________________, вул. ______________________, ____), а інші, викладені на бланках нотаріальних документів (серії ______ N N _______________________), призначаються для ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЦЯ.

Підписи сторін:
ПРОДАВЕЦЬ ______________ /_____________________________/

ПОКУПЕЦЬ _______________/_____________________________/

Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 704 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz