Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2018, 09:43

Головна » Статті » Договори

Договір купівлі-продажу квартири за участю малолітнього
Договір купівлі-продажу квартири
за участю малолітнього
Договір

м. _______________________ "___" ____________ 20__ р.

Ми, що нижче підписалися: гр. _______________________________, проживає в м. _____________ по вул. ____________________ буд. ___, кв. ___, що діє як представник за _____________________________ від імені малолітнього _________________________________________ року народження (надалі - ПРОДАВЕЦЬ) та гр. _____________________________, який проживає в м. ___________ по вул. _____________________ буд. ___, кв. ___ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства щодо недійсності правочинів, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам'яті та діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та правові наслідки укладеного договору,
домовилися про наступне:
1. ПРОДАВЕЦЬ в особі представника передає, а ПОКУПЕЦЬ приймає у власність квартиру N _____ в буд. N _____ по вул. __________________________ у м. __________ (надалі - квартира) та сплачує за неї грошову суму, встановлену у п. 2 цього Договору.
1.1. Квартира складається з __________ житлових кімнат, житловою площею ______ кв. м, та кухні.
1.2. Загальна площа квартири становить ______ кв. м.
1.3. Ця квартира належить ПРОДАВЦЕВІ на праві приватної власності на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого _________, приватним нотаріусом ____________________ міського нотаріального округу ____________ р. за реєстровим N _____, зареєстрованого в _____________________ обласному державному комунальному бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки ____________ р. в реєстровій книзі N _____ за реєстровим N _____.
2. ПОКУПЕЦЬ сплачує ПРОДАВЦЕВІ _______ (____________) гривень.
2.1. З цієї суми _______ гривень сплачується ПОКУПЦЕМ представникові ПРОДАВЦЯ готівкою у день укладення цього договору.
2.2. Решта _______ гривень сплачується представникові ПРОДАВЦЯ у день передачі квартири. Представник ПРОДАВЦЯ зобов'язується передати одержані гроші ПРОДАВЦЕВІ не пізніше як через 5 днів з дня їх одержання.
3. Інвентаризаційна вартість квартири становить __________ (____________) гривень відповідно до витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно N ___ від ____________ 2004 p., виданого _____________________ обласним державним комунальним бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки.
4. Квартира оглянута ПОКУПЦЕМ особисто до підписання цього договору.
4.1. Істотних недоліків, які перешкоджали б її використанню за призначенням, на момент огляду квартири ПОКУПЦЕМ не виявлено.
5. Представник ПРОДАВЦЯ свідчить, що:
5.1. незастережених недоліків, які значно знижують цінність або можливість використання за цільовим призначенням зазначеної в цьому договорі квартири, немає;
5.2. від ПОКУПЦЯ не приховано обставин, які мають істотне значення;
5.3. до укладення цього договору квартира іншим особам не відчужена;
5.4. усі інженерні комунікації, котрі містяться у квартирі, перебувають у робочому стані і функціонують за призначенням;
5.5. квартира під забороною (арештом) та/або у заставі, в податковій заставі не перебуває.
5.5.1. Факт відсутності заборони відчуження зазначеної квартири підтверджується довідками, виданими _________, приватним нотаріусом _______ міського нотаріального округу ____________ 20__ p.;
5.6. квартира як внесок до статутного капіталу юридичних осіб не передана;
5.7. щодо квартири відсутні судові спори;
5.8. самовільних переобладнань у квартирі немає;
5.9. особи, котрі проживають і/або зареєстровані в квартирі на момент укладення цього договору, не заперечують проти виселення (зняття з реєстрації) з квартири в строки, встановлені цим договором;
5.10. внаслідок продажу квартири не буде порушено прав та законних інтересів інших осіб, в тому числі неповнолітніх, малолітніх, непрацездатних дітей та інших осіб, яких ПРОДАВЕЦЬ зобов'язаний утримувати за законом чи договором;
5.11. квартира не надана в користування наймачам (орендарям);
5.12. обтяжень, а також будь-яких прав у третіх осіб щодо квартири немає;
5.13. квартира не належить до пам'яток історії та культури;
5.14. усі умови цього договору відповідають інтересам ПРОДАВЦЯ і узгоджені з ним;
5.15. договір не укладається під впливом тяжкої для ПРОДАВЦЯ обставини.
5.16. Якщо повідомлена інформація не відповідає дійсності, ПОКУПЕЦЬ має право вимагати зниження ціни або розірвання договору купівлі-продажу, якщо він не знав і не міг знати про права третіх осіб на квартиру.
5.17. Якщо третя особа на підставах, що виникли до продажу квартири, пред'явить до ПОКУПЦЯ позов про витребування квартири, ПОКУПЕЦЬ повинен повідомити про це ПРОДАВЦЯ та подати клопотання про залучення його до участі у справі. ПРОДАВЕЦЬ повинен вступити у справу на стороні ПОКУПЦЯ.
6. Сторони підтверджують, що:
6.1. вони не визнані недієздатними чи обмежено дієздатними;
6.2. укладення договору відповідає їх інтересам;
6.3. волевиявлення є вільним, усвідомленим і відповідає їх внутрішній волі;
6.4. умови договору зрозумілі і відповідають реальній домовленості сторін;
6.5. договір не приховує іншого правочину і спрямований на реальне настання наслідків, які обумовлені у ньому;
6.6. чоловік (дружина) кожної із сторін згоден (згодна) з укладенням цього договору.
7. Сторони свідчать, що у тексті цього договору зафіксовано усі істотні умови, що стосуються купівлі-продажу квартири.
7.1. Будь-які попередні домовленості, які мали місце до укладення цього договору і не відображені у його тексті, після підписання договору не матимуть правового значення.
8. Право власності на придбану квартиру у ПОКУПЦЯ виникає з моменту державної реєстрації цього Договору.
9. ПОКУПЕЦЬ зобов'язується протягом ___ (__________) робочих днів з дня укладення цього договору подати документи, необхідні для державної реєстрації права власності, до ________________ обласного державного комунального бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки.
9.1. У разі невиконання ПОКУПЦЕМ обов'язку, передбаченого п. 9 цього Договору. в обумовлений строк ПРОДАВЕЦЬ не відповідає за неможливість державної реєстрації договору, що виникла внаслідок прострочення ПОКУПЦЯ.
10. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується сплатити заборгованість з комунальних послуг, знятись з реєстрації особисто та з іншими особами, які проживають у квартирі, звільнити квартиру від речей, вилучити ключі від квартири в осіб, які їх мали, і передати квартиру ПОКУПЦЕВІ до ________ 20__ p. (____________ року).
10.1. ПРОДАВЕЦЬ вправі передати квартиру ПОКУПЦЕВІ до настання обумовленого строку.
10.2. Обов'язок ПРОДАВЦЯ передати квартиру ПОКУПЦЕВІ вважається виконаним у момент передачі ПОКУПЦЕВІ (його уповноваженому представнику) ключів від квартири та допоміжних приміщень.
10.3. Одночасно ПОКУПЕЦЬ зобов'язаний доплатити частину суми відповідно до п. 2 цього договору. Про одержання цієї суми ПРОДАВЕЦЬ повинен написати розписку.
10.4. У разі прострочення передачі квартири ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується сплатити неустойку у розмірі __ гривень за кожний день прострочення, а також несе витрати, пов'язані з оплатою комунальних послуг до дня передачі квартири, крім випадків, коли прострочення сталося з вини ПОКУПЦЯ.
10.5. ПОКУПЕЦЬ вправі утримати неустойку з суми доплати, належної ПРОДАВЦЕВІ відповідно до п. 2 цього договору.
11. До моменту фактичної передачі квартири ПОКУПЦЕВІ ПРОДАВЕЦЬ несе відповідальність за збереження її фізичного стану, обладнання та невід'ємних конструктивних елементів квартири.
11.1. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується не демонтувати сантехнічне, електротехнічне обладнання, вікна, двері, вбудовані меблі, наявні у квартирі на момент її огляду ПОКУПЦЕМ, наявність яких зафіксовано в акті огляду, що міститься у додатку N ___ до цього Договору і є його невід'ємною частиною.
11.2. У разі невиконання обов'язку передбаченого у пп. 11.1 цього Договору ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується відшкодувати завдану шкоду.
12. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження квартири переходить до ПОКУПЦЯ з моменту передання йому квартири.
13. Витрати, пов'язані з оформленням цього договору, сплачує ПОКУПЕЦЬ.
14. Правові наслідки приховування реальної вартості квартири, зміст ст. ст. 229, 230, 231, 233, 234, 235, 655, 657, 659, 660 Цивільного кодексу України, ст. 65 Сімейного кодексу України сторонам роз'яснено.
15. У разі розірвання договору з вини ПРОДАВЦЯ він зобов'язаний відшкодувати завдані ПОКУПЦЕВІ збитки.
16. Цей договір складений в трьох примірниках, один з яких залишається у справах приватного нотаріуса _______________, а інші два видаються сторонам.
16.1. ПОКУПЦЕВІ передається також технічний паспорт на квартиру.
17. Підписи:
ПРОДАВЕЦЬ ___________________ /__________________________/
ПОКУПЕЦЬ ____________________ /__________________________/

Місто ____________, "___" ____________ року.
Цей договір посвідчено мною, _____________________________________, приватним нотаріусом _______________________ міського нотаріального округу.
Договір підписано сторонами у моїй присутності.
Особу громадян, які підписали договір, встановлено, їх дієздатність, а також повноваження представника та належність гр. _________________________ відчужуваної квартири перевірено.
Цей договір підлягає реєстрації у ____________ державному комунальному бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки відповідно до законодавства.
Зареєстровано в реєстрі за N ____________
Стягнуто плату ____________
Приватний нотаріус ______________


Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 2606 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz