Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.04.2018, 15:24

Головна » Статті » Договори

Попередній договір купівлі-продажу квартири
Попередній договір
купівлі-продажу квартири

Договір
м. _______________________ "___" ____________ 20__ р.
Ми, що нижче підписалися: гр. _____________________________________ проживаю в м. _____________ по вул. ______________________, буд. ___, кв. ___ (надалі - ПРОДАВЕЦЬ) та гр. ________________________________________ проживаю в м. _________ по вул. __________________________, буд. ___, кв. ___ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), попередньо ознайомлені з вимогами цивільного законодавства України щодо недійсності правочинів, перебуваючи при здоровому розумі, ясній пам'яті та діючи добровільно, розуміючи значення своїх дій та правові наслідки укладеного договору, керуючись ст. 635 Цивільного кодексу України,
домовилися про таке:
1. Сторони зобов'язуються у строк до ____________ 20__ p. укласти договір купівлі-продажу (основний договір) квартири __________ (____________) в буд. N ___ (___________) по вул. ________________ у м. ___________на умовах, встановлених цим попереднім договором.
1.1. Квартира складається з ___ житлових кімнат житловою площею ___ кв. м., та кухні.
1.2. Загальна площа квартири ___ кв. м.
1.3. Ця квартира належить ПРОДАВЦЕВІ на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого ________________________________________, приватним нотаріусом _______________ міського нотаріального округу ____ р. за реєстровим N ___, зареєстрованого в _______________ бюро технічної інвентаризації ____ р, в реєстровій книзі N ___ за реєстровим N ___.
2. Сторони домовилися, що істотними умовами основного договору купівлі-продажу будуть наступні:
2.1. продаж зазначеної квартири буде вчинено за ціною, еквівалентною _____ доларів США з оплатою цієї суми у гривнях за офіційним курсом Національного банку України на день укладення договору купівлі-продажу;
2.2. ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується знятися з реєстрації, звільнити квартиру від речей, вилучити ключі від квартири в осіб, які їх мали, і передати квартиру ПОКУПЦЕВІ до ____________ 20__ р. (_______ _____________________ року);
2.3. витрати, пов'язані з оформленням основного договору купівлі-продажу, сплачує ПОКУПЕЦЬ.
2.4. Інших істотних умов, на час підписання цього Попереднього договору щодо Основного договору купівлі-продажу сторони не мають.
3. Для укладення договору купівлі-продажу ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується одержати витяг з реєстру прав на нерухоме майно, погасити існуючу заборгованість з оплати комунальних послуг, що надавались за адресою квартири та підготувати усі інші документи, необхідні для нотаріального посвідчення договору.
4. З моменту укладення цього договору ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується не відчужувати квартиру іншим особам, не надавати її в користування та не передавати в заставу, не демонтувати сантехнічне, електротехнічне обладнання, вікна, двері, вбудовані меблі, наявні у квартирі на момент її огляду ПОКУПЦЕМ, наявність яких зафіксовано в акті огляду, що міститься у додатку N ___ до цього Договору і є його невід’ємною частиною.
5. Договір купівлі-продажу квартири буде посвідчуватися приватним нотаріусом _____________________________.
6. Сторона, яка необґрунтовано ухиляється від укладення договору купівлі-продажу, повинна відшкодувати другій стороні збитки, завдані простроченням.
6.1. Зобов'язання, встановлені попереднім договором, припиняються, якщо основний договір не укладений протягом строку, встановленого попереднім договором, або якщо жодна із сторін не направить другій стороні пропозицію про його укладення.
7. Витрати, пов'язані з оформленням цього договору, сплачує ПОКУПЕЦЬ.
8. Цей договір складений в трьох примірниках, один з яких залишається у справах приватного нотаріуса _______________, а інші два видаються сторонам.
8.1. ПОКУПЦЕВІ передається також технічний паспорт на квартиру.
9. Підписи сторін:
ПРОДАВЕЦЬ _____________/___________________/
ПОКУПЕЦЬ _____________/___________________/

Місто _________________, "___" ____________ 20__ року.
Цей договір посвідчено мною, _____________________________________, приватним нотаріусом _______________ міського нотаріального округу.
Договір підписано сторонами у моїй присутності. Особу сторін встановлено, їх дієздатність перевірено.
Зареєстровано в реєстрі за N ____________
Стягнуто плату ____________
Приватний нотаріус ______________

Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 565 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Такі дані допоможуть уникнути багатьох неприємних життєвих ситуацій!
Крім цього, тут http://www.pravoconsult.com.ua/shokyruyushhye-rysky-predvarytelnogo-dogovora-kuply-prodazhy-kvartyry/ ще вказують на ризики при укладенні попереднього договору купівлі квартири! Виходить, що ризиків дуже багато, тому потрібно бути обережним та консультуватися з юристами при купівлі квартири!

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz