Юридична допомога
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Друзі сайту

Пошук

Пошук

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.04.2018, 09:41

Головна » Статті » Договори

ПОПЕРЕДНІЙ ДОГОВІР про укладення договору купівлі-продажу нежитлового будинку з передоплатою
ПОПЕРЕДНІЙ ДОГОВІР
про укладення договору купівлі-продажу нежитлового будинку з передоплатою
м. ____________________ "___"____________ 20__ р.
Ознайомлені з правовими наслідками недодержання при вчиненні правочинів вимог закону, усвідомлюючи природу цього правочину та значення своїх дій, перебуваючи при здоровому розумі та ясній пам'яті, діючи добровільно, за відсутності будь-якого примусу як фізичного, так і психічного:
Гр. _______________________________________ (надалі - ПРОДАВЕЦЬ), ________________ року народження, ідентифікаційний номер за Державним реєстром фізичних осіб - платників податків ________________, проживає в місті ________________ на вулиці ___________________, ____, корпус ____, кв. ____, - з однієї сторони, та
Гр. ___________________________________________________________ (надалі - ПОКУПЕЦЬ), місцезнаходження якої: місто _______________, вулиця ____________________, ____, кв. ____, зареєстрована розпорядженням ___________________ міської державної адміністрації __________________ року N ________, ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України __________________, в особі ________________________________, котрий проживає в місті ________________ на вулиці _____________________, ____, кв. ____, - з іншої сторони (разом іменуються "Сторони", а кожна окремо - "Сторона"),
уклали цей договір про наступне:
1. На умовах, встановлених цим договором, у строк до ____________________________________ року ПРОДАВЕЦЬ зобов'язується передати у власність ПОКУПЦЯ за договором купівлі-продажу (надалі - ОСНОВНИЙ ДОГОВІР), а ПОКУПЕЦЬ зобов'язується прийняти і оплатити нежитловий будинок, що знаходиться в місті ___________________ на вулиці ________________________, ___ (_________________).
2. Нежитловий будинок, що має бути відчужений за ОСНОВНИМ ДОГОВОРОМ, належить ПРОДАВЦЕВІ на праві власності на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого приватним нотаріусом _________________ міського нотаріального округу _______________________ _________________ року по реєстру за N _______.
2.1. Право власності на нежитловий будинок за ПРОДАВЦЕМ зареєстровано в ____________________________ бюро технічної інвентаризації ___________________ року в реєстровій книзі N ________ за реєстровим N ____________.
3. За правовстановлюючим документом - договором купівлі-продажу - нежитловий будинок має загальну площу ________ (__________________________) кв. м.
4. Сторони домовилися про наступні істотні умови ОСНОВНОГО ДОГОВОРУ:
4.1. продаж нежитлового будинку буде вчинено за ___________ (___________________________) гривень, що є еквівалентом ______ (____________________________) долара США, виходячи з офіційного обмінного курсу Національного банку України (l USD = ______ гривні) на день _______________________;
4.2. Розрахунки за ОСНОВНИМ ДОГОВОРОМ здійснюються у безготівковій формі;
4.3. витрати, пов'язані з нотаріальним посвідченням ОСНОВНОГО ДОГОВОРУ, включаючи вартість довідок та витягів з єдиних реєстрів Міністерства юстиції України, сторони сплачують порівну;
4.4. витрати, пов'язані з оплатою збору до Пенсійного фонду України, сплачуються ПОКУПЦЕМ.
5. При укладенні цього договору ПОКУПЕЦЬ сплачує ПРОДАВЦЕВІ грошову суму у вигляді авансу в безготівковій формі в розмірі _______ (____________________________________) гривень, що є еквівалентом _______ (________________________________) доларів США, виходячи з офіційного обмінного курсу Національного банку України 1 USD = _______ гривні, а ПОКУПЕЦЬ отримує зазначену суму.
5.1. Сума, вказана у п. 5 цього Договору, перераховується ПОКУПЦЕМ на поточний рахунок ПРОДАВЦЯ N ________________ в ______________________________________, МФО ________________ і є передоплатою за ОСНОВНИМ ДОГОВОРОМ.
6. Сторони домовилися, що при укладенні ОСНОВНОГО ДОГОВОРУ сума, яка підлягатиме передачі ПОКУПЦЕМ ПРОДАВЦЕВІ, буде зменшена на суму виданого за цим договором авансу, тобто на _________ (___________________________________________) гривень.
7. Сторони домовилися, що у випадку відмови ПОКУПЦЯ від купівлі нежитлового будинку без поважної причини сума авансу залишається у ПРОДАВЦЯ.
8. У випадку відмови ПРОДАВЦЯ від продажу нежитлового будинку без поважної причини у строк, встановлений цим договором, ПРОДАВЕЦЬ повертає ПОКУПЦЕВІ суму одержаного від нього авансу та сплачує штраф в розмірі 100 відсотків суми сплаченого за цим договором авансу.
9. Зобов'язання про укладення договору купівлі-продажу припиняється, якщо жодна із сторін не звернеться до другої сторони з пропозицією про підписання договору купівлі-продажу протягом трьох днів від дати, зазначеної в пункті 1 цього договору.
10. Всі спори, пов'язані з цим договором або що з нього випливають, вирішуються сторонами в судовому порядку згідно з чинним законодавством України.
11. Сторони за цим договором стверджують, що він не приховує інший правочин і відповідає дійсним намірам створити для кожної з них юридичні наслідки.
12. Витрати, пов'язані з укладенням цього договору, сплачуються сторонами в рівних частках.
13. Цей договір укладено в трьох примірниках, один з яких залишається в справах нотаріуса _____________________ міського нотаріального округу ________________________________ (місто ___________________, вулиця _________________________, ____), а інші, викладені на бланках нотаріальних документів серії _______ N ______________ - N _______________, призначені для ПРОДАВЦЯ та ПОКУПЦЯ.
Підписи Сторін:

ПРОДАВЕЦЬ:_________________ /______________________________________/

ПОКУПЕЦЬ:__________________ /______________________________________/

Категорія: Договори | Додав: Vivat_Jus (10.11.2011)
Переглядів: 891 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz